BRANDuolinis - dedam ant visko

call

Privatumas

Statistikos rinkimo, rinkodaros bei tinklalapio personalizavimo tikslais šiame UAB Branduolinis valdomame tinklalapyje naudojame slapukus - nedideles tekstinės informacijos daleles, kurios automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos Jūsų kompiuteryje. Dėl to interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis, o jums nereikia jų iš naujo nustatinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Dauguma naršyklių pagal pirminius nustatymus priima slapukus. Tačiau galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad Jus informuotų, kada slapukas įjungiamas ar atnaujinamas, pasirinkti leidžiamus ir draudžiamus slapukus arba nustatyti, kad visi slapukai būtų blokuojami.

Atkreipkite dėmesį, kad blokuodami kai kuriuos arba visus slapukus, galite netekti prieigos prie tam tikrų anksčiau minėtų svetainės funkcijų, personalizuotų (asmeniniams poreikiams pritaikytų) nustatymų ir paslaugų.

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, pavyzdžiui, kaip juos valdyti, ištrinti ar blokuoti, galite apsilankyti www.allaboutcookies.org (anglų k.), arba http://ada.lt/images/cms/File/naujienu/slapuk_DS.pdf (lietuvių k.).